Hakkımızda

OTOSAUNA YATIRIMCISINI BEKLİYOR

BUHARLI OTO YIKAMA dünyadaki ilk ve tek ekolojik araç temizleme sistemi 2008 yılında Türkiye pazarına giren marka, sektördeki diğer temizlik sistemlerinden farkını ortaya koyarak yatırımcısıyla buluşuyor. OTOAUNA iş kurmak isteyen, CAPİTALİ FAZLA olmayan yatırımcı için büyük fırsat… Buharlı araç temizleme, yatırımcısına düşük sermaye ile yüksek kar getiriyor. Yatırımcı giriş bedeli vermeden,  buhar makinesini + elektrik süpürgesi + 20 adet mikro fiber bezler + 6 çeşit 10 ar kg solüsyon  alarak “OTOSAUNA“ ailesine katılıyor.

Küçük sermaye sahiplerinin kısa sürede geri dönüş alabilecekleri ve aylık minimum 5 BİN İLA 10.000 TL TL civarında gelir sahibi olabilecekleri iş imkânını Unijet Buharlı Oto Temizleme vermektedir. Bireysel İşletmecinin tek yapması gereken 100 M2 İŞ YERİ KİRALAMAK .

Ekolojik Araç Temizleme  Sistemi…

Avrupa Birliği ülkelerinde klasik yollarla araç yıkama sistemleri yasaklanırken ülkemizde halen bu sistemler çalışmaktadır. Hem araca hem de çevreye zarar veren türlü türlü araç yıkama sistemleri çoğalmış ve farklı sistemler ortaya çıkmaya devam etmektedir. “OTOSAUNA“ tüm bu yanlış uygulamaları çürüterek Türkiye’de ekolojik buharlı araç yıkama sistemini yaygınlaştırmayı hedeflemektedir. Geleceğin tek ve rakipsiz araç yıkama sistemi olacak “OTOSAUNA“ Car Clean bu yönden yatırımcı için geleceği açık bir iş alanı olacak.

OTOSAUNA“ Car Clean ‘çevreye duyarlı oto temizleme sistemi nasıl olmalı’ sorusundan yola çıkılarak ortaya çıkarılan teknolojik sistemdir…

Son yıllarda küresel ısınmanın etkisini arttırması nedeniyle su kaynaklarında yaşanan ciddi azalma, suyun insanlar için değil tüm canlılar için ne kadar önemli olduğunu bizlere yaşatarak öğretti. “OtoSauna“ Car Clean çevreye duyarlı oto temizleme sistemi nasıl  yapılabilir ? düşüncesi ile hayatımıza ekonomik oto temizleme sistemini sunmaktadır.

3 ila 5 Litre arası su tüketiliyor…

Araç yıkanırken sadece su tüketmekle kalınmaz çevreye araçtaki çamur, yağ kalıntısı, çeşitli deterjan ve kimyasallar da bırakılır. “OtoSauna“ tüm bu olumsuz koşulları ortadan kaldırmaktadır. “Buharlı Oto Temizleme“ ile araç temizlenirken maksimum 3 litre su tüketilir. Otosauna ’da kullanılan sadece su buharıdır, ekstra hiçbir kimyasal kullanılmamaktadır. Uygulama sonrasında aracın boyası pürüzsüz, parlak görünüme kavuşur, iç temizlikte ise sterilizasyon sağlanır.

Klasik sistemlerde basınçlı su tüm kiri motorun altına toplar ve bir tabaka oluşmasına neden olur. Ayrıca basınçlı su ateşleme sisteminin ömrünü azaltarak ani arızalara neden olur. “ OtoSauna” Car Clean’de ise motor temizliği daha güvenli yapılır.

Araçlar dilenen yerde çok kısa bir sürede güvenle temizlenmektedir. “OtoSauna“ Car Clean’in uzman oto temizleme ekibi müşterisi nerede olursa olsun bir telefonla ister evinin otoparkına, ister işyerinin otoparkına gelerek güvenli bir teknoloji ile aracı temizler.  Büyük şehirlerde araç yıkamak ciddi zaman kayıplarını beraberinde getirir. Trafik ve yıkama esnasında beklenen zaman günün en verimli saatlerini alıp götürür. Trafikte harcanan yakıtta buna eklendiğinde hem zamandan hem de yakıttan tasarruf sağlar. Tüm bunlarla birlikte “OtoSauna“ Car Clean  hem doğaya, hem aracınıza ve hem de kesenize duyarlı bir sistemdir.

Franchise Sistemimizle Tüm Türkiye’de Hizmete Hazırız

OtoSauna“ Buharlı Oto Temizleme  Türkiye genelinde franchise taleplerini değerlendirmektedir. Yatırımcı gezici  “OTOSAUNA“ servisi olabileceği gibi sabit servis de açabilir. Otoparklar, otoparkı bulunan şirketler, alışveriş merkezleri, otomotiv distribütörleri, galerilerde sistem kolaylıkla kurulup uygulanabilmektedir. Kurulum için klasik sistemlerde olduğu gibi kanal, su hattı gibi özellikle yer daraltan işlemlere gereksinim bulunmamaktadır. Sistem elektrik hattının, uzatma kablosunun, ya da jeneratörün bulunduğu her noktada sorunsuz uygulanmakta ve çevreye hiçbir atık bırakmamaktadır. Unijet Pazarlama ve Destek Birimi franchise sistemi ile ilgili destek hizmeti vermektedir.

Küresel ısınmanın şiddetini arttırdığı son yıllarda 3 litre civarında su tüketimi ile bir aracın temizlenebilmesi Unijet / OtoSauna nın ekolojik sisteme sunduğu küçük ama önemli bir katkıdır.